Estetická stomatologie

Krásnější úsměv

  Vaše představy proměníme v realitu

Během života se vzhled našich zubů mění. Zabarvují se, mění sklon,

mohou se poškodit.

BĚLENÍ ZUBŮ

Bělení zubů je neinvazivní metoda, díky které získají Vaše zuby zdravý a zářivý odstín. Můžete si zvolit ordinační bělení během jedné návštěvy, 14-ti denní domácí bělení nebo kombinaci obou.

KORUNKY

Celokeramická korunka nahrazuje poškozenou sklovinu zubu. Díky inovativní technologii CEREC Vám vytvoříme nový celokeramický povrch v barvě a tvaru Vašeho původního zubu před poškozením. A to během jediné návštěvy.

FAZETY

Fazety jsou přední plochy zubů, které ve velmi tenké vrstvě nahrazují sklovinu zubů. 3D design fazet probíhá v CEREC softwaru v přítomnosti klienta a ten tak může s lékařem konzultovat své představy o novém vzhledu zubů přímo během jejich tvorby. Finální úprava fazet probíhá ve spolupráci se zubním technikem přímo v prostorách naší kliniky v naší laboratoři.

Pro celokeramické korunky či fazety se můžete rozhodnout také v případě, kdy terapie pomocí rovnátek není možná či Vám z nějakého
důvodu nevyhovuje.

INLAYE

Inlay jsou celokeramické zubní výplně - odolné, stabilní, hypoalergenní, vysoce přesné a estetické. Jsou zhotovovány v naší laboratoři inovativní špičkovou technologií, individuálně pro konkrétní zub klienta.