Estetická stomatologie

Krásnější úsměv

  Vaše představy proměníme v realitu

Fazety

3D Inlaye

Korunky

Bělení zubů

Během života se vzhled našich zubů mění. Zabarvují se, mění sklon, mohou se poškodit.

3D CELOKERAMICKÉ FAZETY

3D celokeramické fazety představují estetické ošetření, díky kterému lze v jediné návštěvě získat dokonalý tvar i barvu zubů. Design probíhá za přítomnosti laboranta s klientem tak, aby byly splněny představy klienta. Fazety vyžadují minimální nutnost broušení zubů, a to jen na jejich přední ploše. Vysoká přesnost této technologie zajistí, že pouze tenká vrstva 3D frézované keramiky dodá zubu jedinečný a barevně stálý vzhled. Není tak již nutné absolvovat opakovaná bělení zubů ani v případě, že lidé pijí velké množství kávy, červeného vína či je obtěžují pigmentace z tabáku. Fazety také umožňují napravit nerovné postavení zubů i opravit jejich nevyhovující vzhled daný úrazem či jiným poškozením.

BĚLENÍ ZUBŮ

Bělení zubů je je šetrná a okamžitá metoda, kdy pod dohledem dentální hygienistky lze získat krásně bílé zuby bez jakékoli nutnosti zásahu do zubu. Lze volit bělení v ordinaci v rámci jedné návštěvy, 14denní domácí bělení nebo kombinaci obou.

3D CELOKERAMICKÁ KORUNKA

Celokeramická korunka se zhotovuje v případě, kdy je zub poškozen již ve větším rozsahu. Jedná se o mechanicky odolnou keramickou vrstvu, která dokonale imituje barvu ostatních vlastních zubů. Inovativní špičková technologie umožňuje zhotovení 3D frézované celokeramické korunky v jediné návštěvě.

Pro celokeramické korunky či fazety se můžete rozhodnout také v případě, kdy terapie pomocí rovnátek není možná či Vám z nějakého
důvodu nevyhovuje.

3D VÝPLNĚ  – INLAYE

Inlaye jsou vysoce přesné a esteticky dokonalé 3D frézované celokeramické výplně (plomby). Po odvrtání je zub naskenován intraorální kamerou a v softwaru CEREC je během několika minut vytvořen 3D design výplně. Jedná se tedy o unikátní na míru vyfrézovanou výplň s vysokou přesností a dlouhodobou stálostí.