Ortodoncie

Krásné rovné zuby pro dospělé i děti

Většina lidí se potýká s nedokonalým postavením zubů, proto jsou velmi žádaní specialisté na srovnání menších i větších odchylek v podobě stěsnání či rotace. Na klinice DentAlo probíhá také terapie komplikovaných postavení zubů nebo čelistí a to v dnešní době již neviditelnými rovnátky Invisalign.

Díky ortodoncii může mít krásné rovné zuby každý. Terapie neviditelnými rovnátky Invisalign je vhodná pro dospělé i děti. Zejména u dětí platí, že čím dříve je léčba nesprávného postavení zubů zahájena, tím rychleji je dosaženo srovnání.

Léčba ortodontické vady nemá pouze estetický význam, ale také zdravotní a funkční. Špatným postavením zubů totiž dochází k dlouhodobě nadměrnému přetěžování čelistních kloubů či ke zvýšené kazivosti stěsnaných zubů.

Invisalign rovnátka jsou diskrétní, velmi pohodlná a účinná. Jedná se o tenké transparentní fólie, které si může klient kdykoliv sundat a opět nasadit. Okolí ani nezaregistruje, že je klient nosí. Poskytují tak vysoký komfort oproti fixním rovnátkům, která nelze při jídle sundat. Jednoznačnou výhodou je již v současnosti prokázaná rychlejší léčba, než u rovnátek fixních.