Recenze

Gabriela Kotlínová

Velmi ráda doporučuji zubní kliniku DENTALO a konkrétně lékařku MDDr. Marii Gajovou. Před dvěma měsíci jsem u ní absolvovala vstupní vyšetření a nyní společně pracujeme na tom, aby všechny moje zuby byly zdravé a zároveň krásné. :) Co oceňuji především, je přístup paní doktorky - absolutní důvěra, profesionalita, způsob otevřené komunikace a dohody na léčebném postupu. Naprostá empatie a zájem o mne jako o pacienta - nejen na křesle, ale i po té mne telefonicky "kontroluje", jestli je vše po zákroku v pořádku. Upozorňuji, že to není tím, že by to měla v nějakém popisu práce. Takový servis dostanete bez měsíčních čekacích lhůt, v nádherném půdním prostoru Slovanského domu, kam vstoupíte jako do nějaké umělecké galerie. Takže už žádný zápach dezinfekce, neosobní čekárna s osahanými časopisy a dvacetiminutového zákroky bez anestezie.

Jitka Šeiner

Velmi ráda doporučím kliniku DENTALO a to hlavně díky velké empatii a profesionalitě paní doktorky MDDr. Marii Gajové. Jakoukoliv kliniku netvoří pouze krásné prostory, moderní přístroje, ale vždy je to hlavně o přístupu lékaře k pacientovi, který se nedá úplně naučit, ale lékař ho prostě má nebo nemá. Paní doktorka je přesně tím v dnešní uspěchané době vzácným příkladem, kdy máte pocit, že jí zajímáte ne jen jako zákazník, ale hlavně jako člověk. Takových lékařů je bohužel stále méně a méně a proto za ní velice děkuji a velmi ráda se k ní vracím....

Filippo Falcinelli

Not only a place with very good professionals always smiling and nice with you but also a great looking studio! Very advances tech in a unique design!
Good job

Radka Pavelková Kochová

Klinika mi byla doporučena kamarádem a nelituji! Celkový personál je skvělý a musim říci,ze dlouho jsem se necítila tak dobre.Profesionalni přístup jde ihned znát a opravdu od samotného příchodu jste doslova hyckani. Moc chci poděkovat paní MDDr. Gajove! Přišla jsem s velkou bolesti zubu, bohužel diky neodborne práci jiného zubaře!Pani Gajova ne jen,ze dokázala udělat zázrak a vše napravila ,ale zaco chci velké díky především říci je její přístup ke klientovi a podpora.Dlouho jsem se s tímto nesetkala a jednoznacne mohu říci,ze to je doktor na svém místě, který svou práci děla rad a hlavně velmi dobre! Dekuji moc!!

Veškerá hodnocení naleznete na našem Facebookovém profilu